w

Dłużnik alimentacyjny zatrzymany! W celi spędzi 3 miesiące.

Wczoraj ostrowieccy kryminalni zatrzymali dwie osoby poszukiwane, które w wyznaczonym terminie nie stawiły się do zakładów karnych. Obaj zatrzymani to mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego, którzy byli poszukiwani na podstawie nakazów doprowadzenia. 34-letni dłużnik alimentacyjny pożegnał się z wolnością na 3 miesiące, natomiast 49-latek za dokonane oszustwa ma do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Wczoraj w ręce ostrowieckich kryminalnych wpadły kolejne osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Przypomnijmy, że policjanci zatrzymują poszukiwanych w różnych okolicznościach. Część z nich zatrzymywana jest na przykład w miejscu zamieszkania lub podczas legitymowania w związku z popełnionym wykroczeniem. Zdarzają się również sytuacje, że poszukiwani zatrzymywani są przez policjantów w czasie wolnym od służby. W niektórych przypadkach jest to ciężka i żmudna praca, gdyż osoba ukrywająca się zrobi wszystko, aby uniknąć spotkania z funkcjonariuszami.

Wczoraj w oparciu o poczynione ustalenia policjanci z Zespołu Poszukiwań ostrowieckiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 34 i 49 lat. Obaj ostrowczanie byli poszukiwani na podstawie nakazów doprowadzenia wydanych przez miejscowy sąd. 34- letni dłużnik alimentacyjny w celi spędzi najbliższe 3 miesiące. Natomiast jak ustalili stróże prawa 49-latek za dokonane oszustwo ma do odbycia za „kratkami” karę 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Opr. EW

Zaginął 61 – letni mieszkaniec Ostrowca Włodzimierz Kaczor

Dokonali kradzieży perfum na ponad 3700 zł!