w

Mężczyzna wsiadł za „kółko” swojego Jeepa mając ponad pół promila alkoholu bez uprawnień!

W miniony piątek w ręce ostrowieckich policjantów wpadł 61-letni mieszkaniec gminy Ożarów. Mężczyzna kierował swoim motorowerem mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Z kolei następnego dnia w miejscowości Garbacz mundurowi zatrzymali 37-letniego mieszkańca gminy Waśniów. Mężczyzna wsiadł za „kółko” swojego Jeepa mając ponad pół promila alkoholu w organizmie. Ponadto 37-latek odpowie za spowodowanie kolizji drogowej i jazdę bez uprawnień. Teraz obaj mężczyźni ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem.

W miniony piątek kilka minut przed godziną 08.00 w ręce policjantów z ostrowieckiej drogówki wpadł 61-letni mieszkaniec gminy Ożarów. Do jego zatrzymania doszło w miejscowości Bodzechów. Mężczyzna podróżował swoim motorowerem mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Następnego dnia w ręce stróżów prawa wpadł 37-leni mieszkaniec gminy Waśniów. Mężczyzna mając ponad pół promila alkoholu w organizmie wsiadł za kierownicę swojego Jeepa. Ponadto w trakcie wykonywania manewru zawracania uderzył w zaparkowany obok pojazd. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że 37-latek w ogóle nie powinien wsiadać za „kółko” swojego samochodu, gdyż nie posiada uprawnień do kierowania.

Teraz obu mężczyznom za kierowanie pojazdami mechanicznymi w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat więzienia, wysoka grzywna i kilkuletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Opr. EW

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

34 tysięcy złotych stracił 69-latek, mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego. Oszukany metodą na „kryptowaluty”!

DWA MIESIĄCE ARESZTU ZA KRADZIEŻ CZEKOLADEK!