w

BEZ UPRAWNIEŃ JEŻDZILI QUADAMI PO BAŁTOWIE I ĆMIELOWIE!

W miniony piątek w ręce ostrowieckich policjantów wpadł 33-letni mieszkaniec naszego miasta. Mężczyzna zdecydował się wsiąść za „kółko” swojej renówki mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Z kolei następnego dnia na terenie naszego powiatu mundurowi zatrzymali 2 kierujących quadami, którzy nie stosowali się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnień. Niemałe kłopoty czekają również 43-latka, który wczoraj wieczorem podróżował pojazdem marki Land Rover po terenie naszego miasta posiadając sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

W miniony piątek tj. 8 października br. około godziny 19.00 w ręce policjantów z Komisariatu Policji w Kunowie wpadł 33-letni mieszkaniec naszego miasta. Do jego zatrzymania doszło w miejscowości Momina położonej w gminie Waśniów. Ostrowczanin podróżował pojazdem marki Renault mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz amatorowi jazdy „na podwójnym gazie” grozi 2 lata pozbawienia wolności, kilkuletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz wysoka grzywna.

Następnego dnia z kolei w ręce stróżów prawa wpadło dwóch miłośników jazdy na quadach. Pierwszy z mężczyzn został zatrzymany w Bałtowie. Jak się okazało 39-leni mieszkaniec Poznania kierował quadem nie stosując się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Do takiej samej decyzji nie zastosował się również 47-letni mieszkaniec Łodzi, który poruszał się swoim quadem marki Polaris po terenie Ćmielowa. Teraz obaj mężczyźni ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem.

Niemałe kłopoty czekają również 43-letniego mieszkańca naszego miasta., który wczoraj wieczorem został zatrzymany do kontroli drogowej na terenie naszego miasta. Jak ustalili policjanci z ostrowieckiej drogówki mężczyzna kierował pojazdem marki Land Rover posiadając sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz ostrowczaninowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Opr. EW

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

POSIADAŁ 7 GRAMÓW MARIHUANY. BYŁ POSZUKIWANY OD PÓŁ ROKU!

Uszkodzili drzwi w szkole. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności!