w

Miał porcję marihuany i ponad 4,5 grama amfetaminy! Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali 24-letniego ostrowczanina. Stróże prawa w czasie kontroli drogowej znaleźli w mercedesie porcję marihuany i ponad 4,5 grama amfetaminy. Za to przestępstwo ustawodawca przewidział karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godziny 20.30 na ul. Siennieńskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim miejscowi kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Mercedes. Stróże prawa mieli przypuszczenia, że siedzący za kierownicą 24-latek może posiadać narkotyki. Podczas rozmowy mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo. Chwilę później okazało się, że jego zachowanie spowodowane było tym, że posiadał schowany w pojeździe metalowy młynek oraz dwa zawiniątka
z zawartością suszu roślinnego i białego proszku. Wstępne badanie testerem narkotykowym wykazało, że 24-latek przewoził w swoim samochodzie porcję marihuany i ponad 4,5 grama amfetaminy. Ujawnione narkotyki zabezpieczono do dalszych badań natomiast młody ostrowczanin został zatrzymany. Jeszcze tego samego wieczoru 24-latek usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, za które grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. EW

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim


POSZUKIWANY 30-LATEK KIEROWAŁ NA ZAKAZIE

32-latek ukradł 10 butelek markowego alkoholu!