w

KOLEJNI POSZUKIWANI W RĘKACH OSTROWIECKICH POLICJANTÓW

Wczoraj policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali trzy osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Zgodnie z dyspozycją sądu zatrzymani trafią dzisiaj do zakładów penitencjarnych, gdzie odbędą zasłużone kary.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zajmujący się poszukiwaniem osób zaginionych oraz ukrywających się przed organami ścigania w minioną niedzielę zatrzymali 62-letniego mieszkańca naszego miasta. Mężczyzna ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za dokonaną kradzież. Był on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Drugi z poszukiwanych został zatrzymany przez policjantów z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego miejscowej komendy. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez ostrowiecki sąd. Zgodnie z dyspozycją 32-latek z terenu naszego miasta ma do odbycia karę 5 miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Trzecim z zatrzymanych poszukiwanych mężczyzn okazał się 33-latek. Jak ustalili kryminalni, musi pożegnać się on z wolnością na 1 rok za dokonaną kradzież. Ostrowczanin poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Opatowie.

Przypominamy, że na stronie internetowej poszukiwani.policja.pl znajduje się lista osób ukrywających się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Można dowiedzieć się tam między innymi, jak nazywa się poszukiwana osoba, jak wygląda i jakiego dopuściła się przestępstwa.

Pamiętaj! Jeśli rozpoznajesz kogoś ze zdjęcia lub jeśli znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej, zawiadom najbliższą jednostkę policji telefonicznie lub dokonaj zgłoszenia wysyłając wiadomość w formie elektronicznej na adres: poszukiwani@policja.gov.pl. Zapewniamy dyskrecję i anonimowość osobom, które przekażą nam informacje na temat osób poszukiwanych .

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowcu Świętokrzyskim


58-LETNI SENIOR ODPOWIE ZA JAZDĘ W STANIE NIETRZEŹWOŚCI

Plac targowy się zmienia. Będzie większy komfort handlu