w

Byli poszukiwani na podstawie nakazów wydanych przez ostrowiecki sąd! Zostali złapani!

Policjanci z wydziału kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Obaj byli poszukiwani na podstawie nakazów wydanych przez ostrowiecki sąd. 30-latek ma do odbycia karę 1 roku i 10 miesięcy pozbawienia wolności, a 49 -latek spędzi w areszcie najbliższe 1,5 miesiąca.

W miniony piątek, funkcjonariusze z wydziału kryminalnego ostrowieckiej komendy, zatrzymali na terenie naszego miasta 30-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ostrowczanin w więziennej celi ma do odbycia karę 1 roku i 10 miesięcy pozbawienia wolności za dokonaną kradzież i kradzież z włamaniem.

Drugi z poszukiwanych to 49-latek również z terenu Ostrowca Świętokrzyskiego, który został zatrzymany dzisiaj rano. Mężczyzna również był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez miejscowy sąd. 49-latek najbliższe 1,5 miesiąca spędzi w areszcie za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Wielkie otwarcie „Rawki Od Nowa”, już w sobotę!

Nielegalne 32 paczki różnego rodzaju papierosów i 3 kg tytoniu w rękach policjantów!