w

ZATRZYMANY W AUCIE POD WPŁYWEM ŚRODKÓW ODURZUJĄCYCH PRZEZ POLICJANTA PO SŁUŻBIE

Policjant z ostrowieckiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymał 22-latka, który kierował pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających. Zachowanie mężczyzny w fiacie zwróciło uwagę czujnego funkcjonariusza, który natychmiast podjął interwencję. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W trakcie czynności funkcjonariusze ujawnili przy mieszkańcu gminy Bodzechów środki odurzające w postaci marihuany. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po godzinie 17-stej policjant z Wydziału Kryminalnego z ostrowieckiej komendy, wracając do domu
po zakończonej służbie zauważył kierującego pojazdem marki Fiat. Zachowanie mężczyzny wzbudziło obawę funkcjonariusza, iż ten może być nietrzeźwy. Intuicja nie zawiodła interweniującego policjanta. Okazało się, że 22-latek znajdował się pod wpływem środków odurzających, ponadto posiadał aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Św. To jednak nie koniec kłopotów mieszkańca gminy Bodzechów, w trakcie czynności ujawniono przy nim narkotyki w postaci suszu marihuany.

Kierowanie pod wpływem narkotyków oraz ich posiadanie, łamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów – za wszystkie przewinienia 22-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Opr. RD

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Kradzież kosmetyków na kwotę 1600 złotych!

Dokonał kradzieży artykułów spożywczych na kwotę blisko 900 złotych