w

Łupem złodzieja padły pachnidła o łącznej wartości ponad 800 złotych. Ostrowczaninowi za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież perfum w jednej z drogerii na terenie naszego miasta. Łupem złodzieja padły pachnidła o łącznej wartości ponad 800 złotych. Ostrowczaninowi za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj, 22 lutego około godz. 13.30 dyżurny ostrowieckiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży. Do zdarzenia miało dojść w jednej z drogerii na terenie miasta. Złodziej został ujęty przez pracownika ochrony sklepu zaraz po tym jak nielegalnie wszedł w posiadanie drogich pachnideł. Mundurowi w trakcie interwencji ustalili, że odpowiedzialnym za przestępstwo jest 38-letni ostrowczanin. Łupem rabusia padły perfumy o wartości ponad 800zł. Ostrowczanin został przekazany stróżom prawa i trafił do policyjnej celi. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wskazało, że miał ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzut kradzieży mienia, do którego się przyznał.

Za kradzież mienia kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Odpięta przyczepa samochodu ciężarowego stoczyła się na kierowcę!

Seniorka leżała na podłodze przy opróżnionym opakowaniu leków. Ostrowieccy policjanci uratowali kobietę!