w

OSTROWIECCY POLICJANCI POMOGLI W DOTARCIU DO SZPITALA

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego ostrowieckiej komendy eskortowali wczoraj samochód, przewożący kobietę wymagającą pilnej pomocy lekarskiej. Autem kierował jej syn, który poprosił mundurowych, aby pomogli mu w dotarciu do placówki medycznej. Przy tego typu sytuacjach liczy się każda minuta, dlatego też mundurowi szybko włączyli sygnały uprzywilejowania i ruszyli w kierunku szpitala. Dzięki sprawnemu przejechaniu zatłoczonego miasta, kobieta szybko trafiła pod opiekę lekarzy.

Wczoraj przed godziną 13 policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego ostrowieckiej komendy, patrolując ulicę Reja w Ostrowcu Świętokrzyskim zostali poproszeni o pomoc przez kierującego fordem. Mężczyzna poinformował funkcjonariuszy, że wiezie matkę, która wymaga pilnej interwencji lekarskiej. Kierujący mówił, że 56-latka ma duszności, słabnie i osuwa się z fotela. Mężczyzna poprosił, aby pomóc mu w przejechaniu zatłoczonego miasta i szybkim dotarciu do szpitala.

Policjanci włączyli sygnały uprzywilejowania i ruszyli w kierunku szpitala miejskiego. Bezpośrednio za nimi jechał „pilotowany” samochód, z 56-latką. Po dotarciu na miejsce, kobieta została przekazana pod opiekę medyczną, gdzie udzielono jej specjalistycznej pomocy.

Opr. EW

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim


W kominiarce na głowie i z przedmiotem przypominającym broń palną zaczął grozić ekspedientce w sklepie!

Strażacy z Ostrowca uratowali kota ze studni!