w

Zatrzymanie 44-latka za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego!

Ostrowieccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Pierwszy z zatrzymanych to 65-letni mieszkaniec naszego miasta, który ma do odbycia karę 4 miesięcy pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwości. Drugi z zatrzymanych to 44-latek, który trafił do więziennej celi na 5 miesięcy za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

W miniony piątek, kilka minut po godzinie 19.00 policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej jednostki zajmujący się poszukiwaniem osób zaginionych oraz ukrywających się przed organami ścigania zatrzymali 65-latka. Ostrowczanin poszukiwany był na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Końskich. Poszukiwany ma do odbycia karę 4 miesięcy pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Drugi z zatrzymanych „wpadł” w ręce policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego wczoraj po południu. Poszukiwany to 44-letni mieszkaniec naszego miasta. Jak ustalili policjanci, mężczyzna w więziennej celi ma do odbycia karę 5 pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Obydwaj mężczyźni trafili już do więziennej celi, gdzie odbędą zasądzoną wcześniej karę.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Kradzież auta przez 27-letniego ostrowczanina i jego 28-letnią partnerkę!

Nauczyciele i personel techniczny szkół podstawowych poddali się badaniu na obecność koronawirusa