w

Narkotykowe zatrzymanie 26-latka, tuż przed nocą sylwetową

W sylwestrowego popołudnia pińczowscy policjanci zatrzymali 26-latka, który posiadał przy sobie kilkadziesiąt porcji różnych narkotyków. Mężczyzna, był też poszukiwany do odbycia kary aresztu. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna, który w czwartek ok. godziny 15.00, przykuł uwagę policjantów był od pewnego czasu poszukiwany przez sąd do odbycia kary aresztu za wcześniejsze wykroczenia. W dogodnej sytuacji mundurowi podjęli wobec niego interwencję. Chociaż ten próbował uniknąć kontroli, szarpał się i wyrywał to jego starania szybko zakończyły się doprowadzeniem do komendy. Wcześniej dokonując kontroli osobistej policjanci znaleźli przy mężczyźnie kilkadziesiąt porcji białego proszku i suszu roślinnego. Po wstępnym badaniu okazało się, że są to niedozwolone substancje psychotropowe i substancje odurzające: amfetamina, marihuana i haszysz.

26-latek został zatrzymany i nie pojawił się na zabawie sylwestrowej do jakiej zapewne się przygotowywał, wyposażony w saszetkę pełną narkotyków. Na szczęście ta dość znaczna ilość substancji została wyeliminowana z rynku, a ich właścicielowi grozi nawet 3 lata pozbawienia wolności.

Opr. DS

Źródło: KPP Pińczów

36-letni poszukiwany zatrzymany!

Pierwsze szczepienia na COViD-19 w Ostrowcu Świętokrzyskim, ruszają w poniedziałek!