w

Poszukiwana „para” zatrzymana, za groźby karalne i naruszenie nietykalności cielesnej!

Ostrowieccy kryminalni zatrzymali 30-latka oraz jego 31-letnią partnerkę, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna ma do odbycia karę 35 dni pozbawienia wolności za groźby karalne, kobieta za to samo przestępstwo i naruszenie nietykalności cielesnej 4 miesiące. Duet poszukiwanych jeszcze dzisiaj trafi do więziennej celi.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej jednostki policji zajmujący się poszukiwaniem osób zaginionych oraz ukrywających się przed organami ścigania, dzisiaj rano zatrzymali dwie osoby z terenu gminy Bodzechów poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości.

Zatrzymani to 30-letni mężczyzna i jego 31-letnia partnerka. Para „wpadła” w ręce stróżów prawa dzisiaj kilka minut po godzinie 07.00 rano. Jak ustalili policjanci, mężczyzna w więziennej celi ma do odbycia karę 35 dni pozbawienia wolności za groźby karalne a kobieta za to przestępstwo i naruszenie nietykalności cielesnej ma do odbycia kar 4 miesięcy. Obydwoje byli poszukiwani do tej samej sprawy na podstawie nakazów doprowadzenia wydanych przez ostrowiecki sąd.

Para poszukiwanych jeszcze dzisiaj trafi do więziennej celi, gdzie oddzielnie odpokutuje zasądzoną wcześniej karę.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Karetka jechała do mężczyzny z urazem głowy kilkadziesiąt minut!

Pijana 24- latka uszkodziła autem kilka napotkanych po drodze znaków drogowych w Ostrowcu.