w

Ostrowczanin, który był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania został zatrzymany!

Ostrowieccy kryminalni zatrzymali 41-latka, który od 10 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania oraz dwoma listami gończymi. Ostrowczanin ma do odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób ostrowieckiej komendy, od pewnego czasu gromadzili nowe informacje dotyczące możliwego miejsca pobytu 41-latka, poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania oraz dwoma listami gończymi. W miniony piątek ostrowieccy kryminalni namierzyli na terenie miasta ukrywającego się mężczyznę. Zatrzymany, który od 10 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości był mocno zaskoczony spotkaniem z policjantami. Poszukiwany ma do odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu i niestosowanie się do orzeczonego przez sąd nakazu.

Opr. EW

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Komunikat prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu na temat aresztowania proboszcza z Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Ostrowcu Świętokrzyskim!

WYPADEK DROGOWY W MIEJSCOWOŚCI KURZACZE