w

Bilety MZK w Ostrowcu Świętokrzyskim dostępne w darmowej aplikacji!

Informujemy naszych pasażerów, że od 1 lipca 2020 roku bilety MZK w Ostrowcu Świętokrzyskim dostępne będą w darmowej aplikacji zbiletem. Aplikacja dostępna na smartfony z systemem Android oraz Apple iOS jest bardzo czytelna i intuicyjna. Umożliwia wykonanie płatności za pomocą kilku metod od Google Pay ™, Apple Pay ™ czy Blika zaczynając, po płatność każdą kartą płatniczą Visa i MasterCard oraz szybkie przelewy internetowe.

Coraz więcej pasażerów transportu publicznego w Polsce kupuje bilety w aplikacjach mobilnych, które są wygodne i proste w obsłudze. W aplikacji zbiletem wybrany przez siebie bilet kupimy szybko i bezpiecznie bez konieczności dodawania karty płatniczej w aplikacji. Z kolei zwolennicy płatności Blikiem zyskują możliwość szybkiego płacenia bez przepisywania kodu.

Bilety okresowe, imienne będziemy kupować w sklepie internetowym www.zbiletem.pl, a bilety jednorazowe bezpośrednio w aplikacji mobilnej. Bilety imienne, np. miesięczne możemy kupić również dla innej osoby, np. dla dziecka czy przyjaciół. W aplikacji zbiletem w Ostrowcu Świętokrzyskim dostępne będą wybrane bilety okresowe oraz jednorazowe.

Aby zacząć korzystać z aplikacji mobilnej, po jej pobraniu wystarczy wpisać swój numer telefonu. Bilet pojawia się w aplikacji bezpośrednio po zakupie. Podczas kontroli wystarczy pokazać kontrolerowi bilet na ekranie smartfona. Cały proces zakupu biletu jest przyjazny dla użytkownika. Aplikacja zbiletem działa już w kilkudziesięciu miastach w Polsce, między innymi w Rzeszowie, Kaliszu, Gnieźnie, Słupsku czy Tarnowie.

Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją video, która przybliża funkcjonowanie aplikacji.

Podziękowanie od słuchaczy UTW za współpracę w mijającym roku akademickim

Pracownicy Starostwa Powiatowego wzięli udział w akcji Gaszyn Challenge