w

Prezydent odwiedził przedszkole na osiedlu Spółdzielców, życząc dzieciom spełnienia marzeń!

W ostatnich latach, w Ostrowcu Świętokrzyskim, 1 czerwca kojarzył się mocno z szeregiem imprez skierowanych do młodych, najmłodszych, ale również i starszych mieszkańców miasta. W Parku Miejskim spokojne na co dzień piesze alejki, zmieniały się nie do poznania, zapełniając setkami kolorowo ubranych i szczęśliwych dzieci.  Na scenie amfiteatru odbywały się spotkanie autorskie, pokazy cyrkowe, a finał wieńczył klimatyczny koncert.

Niestety rok 2020, robi przerwę od tej sympatycznej tradycji. Jak jednak zapewnia prezydent Jarosław Górczyński, miasto ma wiele pomysłów jak wynagrodzić najmłodszym zakazy związane z pandemią koronawirusa w trakcie nadchodzących wakacji. Instytucje kultury i sportu wyczekują chwili, aż w pełni będą mogli wyjść ze swoją ofertą do mieszkańców, w szczególności tych najmłodszych.

Z pewnością dobrą informacją jest zapowiedź rychłej odnowy jakże popularnego skateparku. Do ogłoszonego przez miasto przetargu przystąpiły dwa podmioty, każda proponując za wykonaną pracę kwotę poniżej zakładanych kosztów, a to wróży pozytywnemu rozstrzygnięciu.

Prezydent odwiedził również przedszkole na osiedlu Spółdzielców, życząc dzieciom spełnienia marzeń, radości z sukcesów, wytrwałości gdy coś przychodzi trudniej, życzliwości, troski i wielu prawdziwych przyjaciół.

Ostrowiecki Browar Kultury powalczy o tytuł „Modernizacja Roku 2019”. Jego logotyp ważnym elementem promocji miasta.

ZATRZYMANY Z AMFETAMINĄ