w

Policjanci w Ożarowie znaleźli zawiniątko z zawartością suszu roślinnego, było schowane w odzieży!

Policjanci wydziału kryminalnego z opatowskiej komendy, działając wspólnie funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Ożarowie, w środowe popołudnie zatrzymali 39-latka, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Za tego typu przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Opatowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, od pewnego czasu podejrzewali 39-latka z Ożarowa, że może mieć on związek z narkotykowym procederem. W środowe popołudnie mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy. W jego odzieży policjanci znaleźli zawiniątko z zawartością suszu roślinnego. Podczas sprawdzenia pojazdu, którym się poruszał, funkcjonariusze w bagażniku ujawnili jeszcze worek foliowy z zawartością  suszu roślinnego.

Idąc dalej tym tropem, w należącym do mężczyzny garażu mundurowi znaleźli kolejny foliowy pakunek, w którym znajdowało się susz roślinny. Łącznie zabezpieczone zostało 85 gramów suszu roślinnego, który po wstępnym sprawdzeniu zidentyfikowany został jako marihuana.

Za posiadanie środków odurzających może grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. GR

Źródło: KPP w Opatowie

Podczas kontroli drogowej znaleziono narkotyki!

POŻAR ALFA ROMEO W SZEWNIE