w

Zatrzymali dwóch 20-latków, jeden był poszukiwany, drugi posiadał przy sobie amfetaminę

Ostrowieccy kryminalni zatrzymali dwóch 20-latków. Pierwszy z mężczyzn był poszukiwany do odbycia 6 miesięcy kary pozbawienia wolności. Drugi zaś, posiadał przy sobie amfetaminę. Dziś usłyszał on zarzut posiadania substancji psychotropowych, a jego rówieśnik pożegnał się z wolnością i trafił już do zakładu karnego.

Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy patrolowali rejon miasta. Około godziny 20.00 na jednym z osiedli zauważyli oni trzech młodych mężczyzn. Stróże prawa nabrali podejrzeń, że młodzieńcy mogą mieć coś do ukrycia. Po chwili na jaw wyszło, że dwoje z nich najbliższą noc spędzi w policyjnym areszcie. Pierwszy z mężczyzn to 20-latek, który poszukiwany był na podstawie nakazu wydanego przez ostrowiecki sąd. W wyznaczonym terminie nie strawił się on do zakładu karnego, a miał do odbycia 6 miesięczną karę pozbawienia wolności. Drugi z 20-latków z kolei posiadał przy sobie zawiniątko z zawartością dwóch porcji białego proszku. Zabezpieczoną substancję wstępnie zidentyfikowano jako amfetamina.

Dziś poszukiwany trafi do zakładu penitencjarnego celem odbycia zasądzonej kary, zaś jego rówieśnik usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych za co może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.  

Opr. EW

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

FESTIWAL „WIELKI OGIEŃ” ODWOŁANY PRZEZ EPIDEMIE COVID-19!!!

Kobieta z powiatu ostrowieckiego zakażona koronawirusem, w województwie świętokrzyskim 8 przypadków!