w

Zakończenie roku szkolnego w „Staszicu” dla klas trzecich!

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Stanisława Staszica Dariusz Kaszuba wypowiedział się na temat zakończenia roku szkolnego dla klas trzecich w swojej szkole.

„Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 dla klas trzecich

Droga Młodzieży,
nigdy nie sądziłem, że zakończenie roku szkolnego i ukończenie nauki w Naszym Staszicu będzie miało taki przebieg…
Na wstępnie serdecznie gratuluję Wam ukończenia szkoły – na poniedziałkowym klasyfikacyjnym posiedzeniu Rady Pedagogicznej online- zatwierdziliśmy Wasze oceny oraz ukończenie Szkoły przez wszystkich uczniów klas III.
Bez uroczystej akademii, pożegnania Sztandaru Szkoły i ostatniego spotkania w klasie z wychowawcą -spotykamy się w piątek przed wejściem głównym w następującej kolejności:
Godziny
kl. 3A – od 9 do 10
kl . 3B – od 10 do 11
kl. 3C -od 11 do 12
kl. 3D -od 12 do 13
kl. 3E -od 13 do 14
Ze względu na nasze bezpieczeństwo i obowiązujące przepisy, bardzo proszę, abyście wszyscy pamiętali o maseczkach, rękawiczkach i odstępach podczas oczekiwania na podejście do odbioru dokumentów. Proszę przestrzegać podanych godzin, jednocześnie do czasu spotkania możecie opróżnić swoje szafki i zdać klucze paniom woźnym, jak również oddać książki do biblioteki szkolnej. Jest to bezwarunkowo konieczne, aby móc podpisać odbiór Waszych dokumentów, dokumentacji medycznej i ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA SZKOŁY…
pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za wspólne trzy lata…
Dyrektor Szkoły Dariusz Kaszuba”

Potwierdzono 5 kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie świętokrzyskim

Przerwa w zajęciach w w warsztacie terapii zajęciowej „Szansa”