w

Wynik siatkarek KSZO, prezentem!

I liga siatkówki. *Karpaty Krosno – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (25:27, 17:25, 21:25).

KSZO: Klekot, Dyduła, Kawa, Kobus, Ogórek, Gierszewska, Marcyjanik (libero) oraz Tkaczyk, Klepacz. Trener: Marcin Cebo.

Uczennice ostrowieckiej SMS walczyły w piątek w półfinale mistrzostw III ligi świętokrzyskiej, toteż nasza drużyna stoczyła mecz pierwszoligowy w Krośnie jedynie w dziewięcioosobowym składzie.

Trener Marcin Cebo po raz pierwszy w roli szkoleniowca KSZO wystąpił właśnie w jesiennym meczu z Karpatkami w Ostrowcu. Najwyraźniej wyjątkowo zapamiętał tę rywalizację, gdyż zapowiadał, że celem zespołu jest zwycięstwo w Krośnie. Ta pozytywna energia przeniosła się na wydarzenia w I secie, w którym po wyrównanej grze KSZO lepiej grał w samej końcówce i objął prowadzenie w spotkaniu.

W II secie podopieczne Marcina Cebo objęły prowadzenie 7:10 i serca rosły nam z radości, bo to ostrowczanki dyktowały rytm wydarzeń na parkiecie hali MOSiR w Krośnie. I tę partię zapisały na swoją korzyść. Na dodatek wysoko i z nadziejami na zakończenie meczu w trzech partiach przystępowały do kolejnej odsłony spotkania.

W III secie wszystko układało się po myśli pomarańczowo-czarnych, które uzyskały kilkupunktowe prowadzenie i utrzymywały bezpieczny dystans. Było 7:11, 15:21 i już tylko czekaliśmy na odtrąbiebnie pierwszego od 14 kolejek ligowych zwycięstwa!

Wygrywając w Krośnie siatkarki KSZO zrobiły nie lada prezent urodzinowy dyrektorowi klubu, Dawidowi Ogórkowi.

Bardzo dobry występ naszych siatkarek

Paulina Berlińska nową zawodniczką KSZO