w

WOJCIECH TROCHIM W KSZO!

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej włodarze KSZO zaprezentowali nowych zawodników, w tym Wojciecha Trochima, który dziś oficjalnie podpisał umowę z klubem ze Świętokrzyskiej.

Wojciecha Trochima nie trzeba szczególnie nikomu przedstawiać. Doświadczony 30-latek, który grał w takich klubach jak Legia Warszawa, Zagłębie Lubin, Warta Poznań, Sandecja Nowy Sącz, GKS Katowice z pewnością będzie jednym z liderów zespołu Marcina Sasala. Ostatnim klubem urodzonego w Mińsku Mazowieckim piłkarza była Chojniczanka Chojnice.

Grający na pozycji ofensywnego pomocnika zawodnik związał się z ostrowieckim klubem z umową ważną do końca czerwca bieżącego roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

– Pojawiła się oczywiście opcja gry w Górniku Łęczna, jednak zdecydowałem się na Ostrowiec, ponieważ najważniejsza jest dla mnie regularna gra, a zdaję sobie sprawę, że w klubach z TOP 3 w drugiej lidze mógłbym usiąść na ławce rezerwowych. Mam świadomość, że trener Sasal będzie mnie widział jako lidera drużyny, który ma tę ekipę ciągnąć do przodu. – powiedział na konferencji prasowej Wojciech Trochim.

kszo1929ostrowiec.pl

Karolina Czarnecka w „Zmianie Klimatu”

MICHAŁ GRUNT WYPOŻYCZONY DO KSZO