Więcej treści

  • w

    Zatrzymali 36-latka, który mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie kierował motorowerem

    Policjanci ostrowieckiej drogówki zatrzymali 36-latka, który mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie kierował motorowerem. Teraz mężczyźnie za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Wczoraj, kilka minut przed godziną 18:00 policjanci z ostrowieckiej drogówki w miejscowości Szwarszowice zatrzymali do kontroli drogowej 36-latka. Mężczyzna podróżował motorowerem marki Baotian. Już na samym […] Więcej

  • w

    Po latach pracy zasłużona emerytura

    W ostatnim czasie kilka osób pracujących w gminnych jednostkach zakończyło pracę na rzecz mieszkańców naszego miasta i odeszło na zasłużoną emeryturę. Pani Anna Dorota Sowińska z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Pani Zofia Bayger z Miejskiego Centrum Kultury, Pani Małgorzata Madej, Pani Anetta Kawalec oraz Pan Zygmunt Kunat z Miejskich Wodociągów i Kanalizacji. Pani Anna od 16 lat zajmowała się finansami Miejskiego […] Więcej