W ostatnim czasie kilka osób pracujących w gminnych jednostkach zakończyło pracę na rzecz mieszkańców naszego miasta i odeszło na zasłużoną emeryturę. Pani Anna Dorota Sowińska z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Pani Zofia Bayger z Miejskiego Centrum Kultury, Pani Małgorzata Madej, Pani Anetta Kawalec oraz Pan Zygmunt Kunat z Miejskich Wodociągów i Kanalizacji. Pani Anna od 16 lat zajmowała się finansami Miejskiego […] Więcej