W środę podczas konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki poinformował, że od poniedziałku na 14 dni zostaną zamknięte placówki oświatowe. “Nie traktujmy tego czasu jak dodatkowych ferii.” – apelowano. Ci, którzy już od jutra mogą zapewnić opiekę dzieciom, powinni zrezygnować z posyłania do szkół od czwartku. -Chcemy maksymalnie spowolnić możliwość rozprzestrzeniania się wirusa. Dlatego też do […] Więcej