Dziewczynka z Wrocławia znajduje się szpitalu im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu, razem ze swoimi rodzicami. Koronawirusem zaraziła się właśnie od nich. Stan całej trójki jest dobry. Jak tłumaczy rzeczniczka placówki, obecność całej rodziny na oddziale jest sytuacją nadzwyczajną, szpital jest bowiem przeznaczony dla osób dorosłych, a odstępstwo wynika z faktu, że chodzi o malutkie dziecko. […] Więcej