w

Dział Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji wznawia pracę!

Dział Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji wznawia pracę!

Dział Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim w dniu 07.05.2020 wznawia działalność po przerwie spowodowanej zagrożeniem epidemicznym COVID-19. Od najbliższego czwartku świadczone będą usługi w zakresie zabiegów rehabilitacyjnych, z wyłączeniem masaży, kąpieli relaksacyjnych i hydroterapii.

Harmonogram pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00.

Informacje dla pacjenta przed wizytą:

  1. Przed wykonaniem usługi prosimy o kontakt telefoniczny (41 267 41 10) w celu ustalenia godziny zabiegu. Konieczna jest wstępna kwalifikacja poprzez odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie.
  2. Nie zaleca się uczestniczenia w zabiegach osób towarzyszących pacjentom, poza uzasadnionymi przypadkami (np. osoby nieletnie, niepełnosprawne), decyzję podejmuje fizjoterapeuta. Osoba towarzysząca musi być zabezpieczona analogicznie jak pacjent.
  3. Klient/pacjent przy wejściu do gabinetu dezynfekuje lub myje ręce oraz zakłada rękawiczki ochronne.
  4. Pacjent używa maseczek zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  5. Pacjent przychodzi na zabiegi wyłącznie z niezbędnymi przedmiotami.
  6. Opiekun małoletniego używa maseczek zgodnie z obowiązującymi przepisami i utrzymuje bezpieczny dystans w trakcie trwania zabiegów.
  7. Zakaz używania telefonów komórkowych w trakcie zabiegów.

W trosce o bezpieczeństwo pacjentów i pracowników osoby wykonujące zabiegi używają środki ochrony osobistej (rękawiczki jednorazowe, jednorazowe maseczki zasłaniające nos
i usta, przyłbice ochronne) oraz myją i dezynfekują ręce przed i po zakończeniu zabiegu. Dodatkowo dezynfekujemy gabinet i sprzęt medyczny po każdej wizycie.

Środki dezynfekcyjne dla pacjentów umieściliśmy w łatwo dostępnym miejscu obok portalu kasowego.

Biegam Bo Lubię – ruszaMY!

Mimo pandemii trwają remonty w gminnych placówkach oświatowych